استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی حامی اسپورت به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از “سایت فروشگاه اینترنتی حامی اسپورت”، “وب سایت فروشگاه اینترنتی حامی اسپورت” به آدرس اینترنتی hamisport.ir می باشد.
محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای ” فروشگاه اینترنتی حامی اسپورت ” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

۱ – خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات “فروشگاه اینترنتی حامی اسپورت” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

۲ – اطلاعات موجود در “فروشگاه اینترنتی حامی اسپورت” از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در “سایت فروشگاه اینترنتی حامی اسپورت” در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. “سایت فروشگاه اینترنتی حامی اسپ” مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.

۳ – کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

۴ – شما به “سایت فروشگاه اینترنتی حامی اسپورت”  اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از “سایت فروشگاه اینترنتی حامی اسپورت” می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از “سایت فروشگاه اینترنتی حامی اسپورت” به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

۵ – “سایت فروشگاه اینترنتی حامی اسپورت”  هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و “سایت فروشگاه اینترنتی حامی اسپورت” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

۶ – این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از “سایت فروشگاه اینترنتی حامی اسپورت” خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.


تعهدات فروشنده و خریدار
فروشنده = فروشگاه اینترنتی حامی اسپورت به آدرس اینترنتی hamisport.ir : 
خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی خرید کننده از سایت
۱- فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

۲- فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

۳- فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، فروشگاه اینترنتی حامی اسپورت مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

۴- فروشنده موظف است پس از ثبت سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده و با در نظر گرفتن شرایط خرید قید شده در بخش توضیحات محصول را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.

۵- خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

۶- خریدار موظف است قبل از ثبت سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده و راه های ارتباط با ما کسب کند و سپس سفارش خود را ثبت کند.

۷- در صورت تاخیر بیش از ۱۰ روز از زمان پیش بینی شده در توضیحات محصول، فروشگاه حامی اسپورت موظف است ۵ درصد از ارزش محصول را به عنوان جریمه به خریدار برگرداند.

۸- در صورت وجود اشتباه تایپی در نام و شماره درخواستی پشت البسه ورزشی، فروشگاه حامی اسپورت موظف است هزینه محصول را تمام و کمال به خریدار برگرداند و در صورت اشتباه در تگ درخواستی فروشگاه موظف است ۵ درصد ارزش محصول را به خریدار برگرداند.

۹- در صورت تفاوت بین تصاویر موجود در سایت با محصول دریافتی فروشگاه حامی اسپورت جنس را عودت داده و هزینه محصول را تمام و کمال به مشتری بر می گرداند.

۱۰- تمامی حقوق سایت حامی اسپورت محفوظ می باشد و استفاده از تمامی محتوای سایت فروشگاه  بدون اجازه ممنوع می باشد و فروشگاه ما حق خود را از طریق قانون پیگیری خواهد نمود.